WINNER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruzne zene bolje u krevetu..........

+3
Adrijana
HummerH5
djavolica
7 posters

Ići dole

Ruzne zene bolje u krevetu.......... Empty Ruzne zene bolje u krevetu..........

Počalji od djavolica Sub Apr 26, 2008 2:40 am

Kazu da su ruzne zene bolje u krevetu iz razloga sto se vise trude da "udovolje" muskarcu kako bi na taj nacin "smanjile" nedostatak lepote...ima li istine u tome?
djavolica
djavolica
Mega urednik

Broj poruka : 3923
Datum upisa : 25.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ruzne zene bolje u krevetu.......... Empty Re: Ruzne zene bolje u krevetu..........

Počalji od HummerH5 Sub Apr 26, 2008 2:49 am

Nisam proveravao,a nadam se i da necu biti u prilici da budem sa ruznom u krevetu,ali mislim da joj je ipak uzaludan trud,ako je mnogo ruzna..Ne znam.Meni su lepe zene mnogo sladje,pa i ako se ne trude.. Ruzne zene bolje u krevetu.......... 806691
HummerH5
HummerH5
Sve prisutniji
Sve prisutniji

Broj poruka : 214
Godina : 43
Datum upisa : 25.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ruzne zene bolje u krevetu.......... Empty Re: Ruzne zene bolje u krevetu..........

Počalji od djavolica Sub Apr 26, 2008 2:50 am

Ne postoje ruzne zene, postoje manje lepe..ali ne bih rekla da postoje ruzne. Sto isto ne kapiram kakve veza ima izgled zene sa seksom???
Sve zavisi do zene, koliko zeli da se trudi u tome, nebitno da li je lepa ili ruzna, nije do izgleda vec do truda, bar ja mislim tako.
djavolica
djavolica
Mega urednik

Broj poruka : 3923
Datum upisa : 25.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ruzne zene bolje u krevetu.......... Empty Re: Ruzne zene bolje u krevetu..........

Počalji od HummerH5 Sub Apr 26, 2008 2:57 am

Ja kad vidim ruznu zenu,odnosno,ne mora biti ruzna,nego ako nema zenstvenosti,ili mi se nesto jako ne svidja u njenom izgledu,onda nemam nikakvu zelju da se sa njom upustim u seks.Ne znam da li je tako i kod drugih muskaraca,ipak smo svi u neku ruku razliciti. Cool
HummerH5
HummerH5
Sve prisutniji
Sve prisutniji

Broj poruka : 214
Godina : 43
Datum upisa : 25.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ruzne zene bolje u krevetu.......... Empty Re: Ruzne zene bolje u krevetu..........

Počalji od djavolica Sub Apr 26, 2008 3:11 am

Nema pravila, zena je dobra u krevetu koliko si i ti dobar.... koliko pruzis toliko ce ti se i vratiti, i obrnuto...
To sto ima parova koji nisu podjednake lepote, ne govori nista drugo nego da je ipak lepota presudna u vezi, a ne da je sad neka osoba toliko dobra da andjeli padaju sa neba....
Koliko se potrudis ( vazi za obe strane ) toliko ces i da dobijes....
djavolica
djavolica
Mega urednik

Broj poruka : 3923
Datum upisa : 25.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ruzne zene bolje u krevetu.......... Empty Re: Ruzne zene bolje u krevetu..........

Počalji od HummerH5 Sub Apr 26, 2008 3:38 am

S tim se slazem,treba se potruditi da bi bilo lepse oboma..samo sto se oko lepih malo vise treba truditi.. Ruzne zene bolje u krevetu.......... 824481
HummerH5
HummerH5
Sve prisutniji
Sve prisutniji

Broj poruka : 214
Godina : 43
Datum upisa : 25.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ruzne zene bolje u krevetu.......... Empty Re: Ruzne zene bolje u krevetu..........

Počalji od Adrijana Sub Apr 26, 2008 9:50 am

smatram da je samo pitanje same zene i njene tehnike..
ljepota i nema neke veze..
ukoliko posjedujes neke tehnike tada si u prednosti..
ono sto svakog muskarca dovodi do ludila
pa i samog lupanja glavom o zid
kegelove metode..
primjeni ih..uh..
cuces i krikove koje do tada nikad nisi cula..ha ha
znas li kontrolirat tijelo..jao..
pripremi se da namjestaj pomijeris barem 1 metar..ha ha

Ruzne zene bolje u krevetu.......... 2cse2k1
Adrijana
Adrijana
Prolaznik
Prolaznik

Broj poruka : 115
Datum upisa : 17.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ruzne zene bolje u krevetu.......... Empty Re: Ruzne zene bolje u krevetu..........

Počalji od bubamara Sub Apr 26, 2008 11:48 pm

Ruzne zene bolje u krevetu.......... 604268 Ruzne zene bolje u krevetu.......... 232159 Adry
bubamara
bubamara
Admin

Broj poruka : 735
Godina : 50
Lokacija : tu i tamo
Datum upisa : 30.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ruzne zene bolje u krevetu.......... Empty Re: Ruzne zene bolje u krevetu..........

Počalji od andjelce Sub Apr 26, 2008 11:55 pm

Ma nema ruzne zene,mozda manje dopadljive spoljasnosti...lepotu nosimo u sebi...u krevetu je svako dobar ako se oboje trude...
andjelce
andjelce
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 1104
Godina : 56
Lokacija : PO
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ruzne zene bolje u krevetu.......... Empty Re: Ruzne zene bolje u krevetu..........

Počalji od tasha Ned Apr 27, 2008 11:19 pm

andjelce ::Ma nema ruzne zene,mozda manje dopadljive spoljasnosti...lepotu nosimo u sebi...u krevetu je svako dobar ako se oboje trude...

...slazem se!!! Ruzne zene bolje u krevetu.......... 681770 Ruzne zene bolje u krevetu.......... 681770 Ruzne zene bolje u krevetu.......... 681770
tasha
tasha
Mega urednik

Broj poruka : 991
Godina : 47
Datum upisa : 28.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ruzne zene bolje u krevetu.......... Empty Re: Ruzne zene bolje u krevetu..........

Počalji od Larry Pon Apr 28, 2008 12:40 am

Bullshit!!!
Nazivanje žene "ružnom" je degradiranje ženskog pola po mom razmišljanju.Isto tako i obrnuto!
Svako je na neki način lep, neko ima neke mane, neko komplekse, ali nazivati nekog ružnim...da skratim - "Prvo pogledaj sebe u ogledalo", rekoše mudri.
A što se tiče kreveta, to već zavisi kako od žene, tako i od muškarca Wink


Poslednji izmenio Larry dana Pon Apr 28, 2008 12:44 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Zaboravio krevet :))
Larry
Larry
Sve prisutniji
Sve prisutniji

Broj poruka : 205
Godina : 46
Datum upisa : 16.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ruzne zene bolje u krevetu.......... Empty Re: Ruzne zene bolje u krevetu..........

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu