WINNER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zenske izjave

Ići dole

Zenske izjave Empty Zenske izjave

Počalji od GodOfWar Uto Apr 15, 2008 1:34 am

"Vicevi o glupim plavusama me uopce ne vrijedjaju - dobro znam da nisam glupa... a znam da nisam ni plavusa."
Dolly Parton

"Iza svakog uspjesnog muskarca stoji zacudjena zena."
Maryon Pearson

"Jos nisam cula da muskarac trazi savjet kako bi uskladio brak i karijeru."
Gloria Steinem

"Ja sam odlicna kucanica. Nakon svakog razvoda, zadrzim kucu."
Zsa Zsa Gabor

"Kod nekih zena problem je sto se toliko ushite oko nicega - a onda se za njega i udaju."
Cher

"Besmisleno je ocekivati ispunjenje obecanja koje je dao netko zaljubljen, pijan ili za vrijeme izborne kampanje."
Shirley MacLaine

"Vidjet cete puno pametnih muskaraca s glupim zenama, no gotovo nikad pametnu zenu s glupim muskarcem."
Erica Jong

"Pitate me za razliku izmedju ruzne zene i ljepotice? Ruzna zena daleko bolje poznaje muskarce."
Katharine Hepburn

"Zasto smo prekinuli? On se htio ozeniti, a ja sam bila protiv njegovog braka."
Rita Rudner

"Zene se zale na PMS, no ja mislim da je to jedino vrijeme kada mogu biti ono sto jesam."
Roseanne Barr

"Mozete li zamisliti svijet bez muskaraca? Nema kriminala, a posvuda sretne debele zene."
Nicole Hollander

"Neke zene jednako pristupaju pletenju i problemima. Sjede satima i pregledavaju fine detalje."
Ellen Glasgow

"Netko me pitao zasto zene ne kockaju koliko i muskarci, a ja sam odgovorila da nemamo toliko novaca. To je bio tocan, ali ne potpun odgovor. U stvari, potrebu za kockanjem zene zadovolje udajom."
Gloria Steinem

"Zenske lance iskovali su muskarci, a ne anatomija."
Estelle Ramey

"Zanimljivo je da mnoge zene ne prepoznaju da su diskriminirane; ima li boljeg dokaza o totalnom stanju ovisnosti u kojem se nalaze."
Kate Millett

"Seksizam ide toliko duboko da ga je isprva gotovo nemoguce vidjeti; mislis, u pitanju je tek realnost."
Alix Kates Shulman

"Ono ljudsko i isto kod muskaraca i zena klasificiranih kao Homo sapiens toliko je vece od razlika medju njima."
Estelle Ramey

"Muskarci nisu neprijatelji, oni su zrtve poput nas. Pravi neprijatelj je ocrnjivanje koje zene rade same sebi."
Betty Friedan

"Nitko vas bez pristanka ne moze natjerati da se osjecate inferiorno."
Eleanor Roosevelt

"U svijetu nema nicega snaznijeg od njeznosti."
Han Suyin

"Ono najljepse na muzevnom muskarcu je nesto zenstveno; ono najljepse na zenstvenoj zeni je nesto muzevno."
Susan Sontag
GodOfWar
GodOfWar
Sve prisutniji
Sve prisutniji

Broj poruka : 256
Godina : 40
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu