WINNER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BOKS....

2 posters

Ići dole

BOKS.... Empty BOKS....

Počalji od bubamara Sub Apr 19, 2008 11:45 pm

Malo cudno da ja postavim ovu temu...ali uhvatih sebe da rado sa muzem pratim boks...ne razumem se previse ali mi on rado objasni sve...
Pratite li vi boks?
bubamara
bubamara
Admin

Broj poruka : 735
Godina : 50
Lokacija : tu i tamo
Datum upisa : 30.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

BOKS.... Empty Re: BOKS....

Počalji od tasha Ned Apr 20, 2008 1:04 pm

Obozavam boks...kao i sve sportove, ne pratim sve ali me rus Nikolaj Valujev prosto odusevljava i gledam da ispratim svaki njegov mec...

Zver sa Istoka

Nikolaj Valujev rođen je 21. avgusta 1973. godine u Sankt Peterburgu. Ovaj 213 centimetara visok i 150 kilograma težak Rus zbog svoje konstitucije u svetu boksa dobio je nadimak Zver sa Istoka. Valujev je prvi ruski bokser u istoriji koji je uspeo da postane šampion sveta u profi boksu. Kada je u junu ove godine odbranio titulu u WBA verziji, nokautom u trećoj rundi protiv Olivera Beka, to je ruskom bokseru bila 44. pobeda iz isto toliko mečeva u profesionalnoj karijeri, od čega je čak 32 rešio pre isteka 12 runde.

BOKS.... SPORT-13s00box_438_261454w
BOKS.... A070120_OT_MCCLINE_VALUJEJ_V
BOKS.... 92646-article-rcb80

....koliki covek, za ne poverovati...
tasha
tasha
Mega urednik

Broj poruka : 991
Godina : 47
Datum upisa : 28.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

BOKS.... Empty Re: BOKS....

Počalji od bubamara Pon Apr 21, 2008 12:25 am

E i ja sam fascinirana ovim covekom!!!!

Sinoc cuh da je nas momak Stevanovic Aleksandar (ako se ne varam) svetski sampion u supervalter kategoriji...Momak zivi na Banovom brdu sa bratom (odlican bokser takodje) i ocem (bivsi bokser) i zive tako tesko da ponekad ne mogu VOCE sebi da priuste!!!! VRHUNSKI BOKSERI!!!
Momak je nas BREND a tako mu se ne vraca nista...zgranuta sam...
bubamara
bubamara
Admin

Broj poruka : 735
Godina : 50
Lokacija : tu i tamo
Datum upisa : 30.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

BOKS.... Empty Re: BOKS....

Počalji od tasha Pon Apr 21, 2008 12:48 am

da...na zalost boks nije bas najbolje medijski ispracen u Srbiji, a da jeste takvi ljudi ne bi padali u zaborav...a znam dosta ljudi koji vole boks i rado bi ga pratili...pa i sama sam ustajala u 3 ujutru da bih gledala Tajsona dok je jos bio u vrhu...
tasha
tasha
Mega urednik

Broj poruka : 991
Godina : 47
Datum upisa : 28.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

BOKS.... Empty Re: BOKS....

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu