WINNER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece?

+7
Admin
malena
golubica
tasha
bubamara
yaya
djavolica
11 posters

Ići dole

STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece? Empty STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece?

Počalji od djavolica Pon Apr 07, 2008 2:39 pm

Da li je i koliko zenama bitna velicina "muskih alatki" ? Kakve "muske alatke" najvise volite da primite?

Tehnika? Omiljena poza?

Nesto trece?
djavolica
djavolica
Mega urednik

Broj poruka : 3923
Datum upisa : 25.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece? Empty Re: STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece?

Počalji od yaya Pon Apr 07, 2008 3:02 pm

hmm moram priznat da bi muljala sad kad bi rekla da je bitna samo tehnika, jer imala sam jedno neugodno iskustvo s jako malim hehehe..uh koja katastrofa..a ne mozes mu jadnom rec da nista ne osjecas..uglavnom neka osrednja velicina je vazna..valjda je to 15-17 cm, da se razumijemo ni preveliko ne valja, znaci zlatna sredina..e sad ostalo sve tj tehnika se nauci..ili je instinktivna..ovisi o zelji strasti i ostalom, ne vjerujem bas da ima muskaraca koji bas nemaju pojma..pa jbg ipak je to nagon STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece? 773260 eto toliko od mene i zanimljive teme moram priznat..i da..u sexu nema tabu tema lol!
yaya
yaya
Winner forum i ja smo jedno isto!
Winner forum i ja smo jedno isto!

Broj poruka : 1452
Godina : 58
Datum upisa : 29.03.2008

https://winner.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece? Empty Re: STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece?

Počalji od bubamara Pon Apr 07, 2008 3:59 pm

Dve stvari nikad ne izlaze iz mode- lakovane cipele i debeo.... Very Happy

Znaci obim...ali bitno je sve po malo...ako ne valja tehnika dzabe mu i obim i velicina.....
bubamara
bubamara
Admin

Broj poruka : 735
Godina : 50
Lokacija : tu i tamo
Datum upisa : 30.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece? Empty Re: STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece?

Počalji od tasha Pon Apr 07, 2008 6:03 pm

...sve je bitno, bez preterivanja, naravno...
...dzaba majstoru alat ako ne zna da ga koristi...
tasha
tasha
Mega urednik

Broj poruka : 991
Godina : 47
Datum upisa : 28.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece? Empty Re: STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece?

Počalji od golubica Pon Apr 07, 2008 6:12 pm

tasha ::...sve je bitno, bez preterivanja, naravno...
...dzaba majstoru alat ako ne zna da ga koristi...

vidi kako tashenka zna...

golubica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 976
Lokacija : izgubljena
Datum upisa : 26.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece? Empty Re: STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece?

Počalji od malena Uto Apr 08, 2008 11:44 pm

tashu za predsednika........... STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece? 738789
malena
malena
Mega urednik

Broj poruka : 1982
Godina : 43
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece? Empty Re: STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece?

Počalji od djavolica Sre Apr 09, 2008 2:23 am

tasha ::...sve je bitno, bez preterivanja, naravno...
...dzaba majstoru alat ako ne zna da ga koristi...

tasha svaka ti se pozlatila STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece? 323685
djavolica
djavolica
Mega urednik

Broj poruka : 3923
Datum upisa : 25.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece? Empty Re: STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece?

Počalji od tasha Sre Apr 09, 2008 4:26 pm

naucila i ja ponesto za ovih 30 godina!!!
tasha
tasha
Mega urednik

Broj poruka : 991
Godina : 47
Datum upisa : 28.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece? Empty Re: STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece?

Počalji od Admin Sre Apr 09, 2008 5:04 pm

Auuu....ala su se zene raspricale....a ko bi rekao...delovale su tako "fine"...hehehe...ma samo Vi pricajte, treba i mi da saznamo poneku tajnu!
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 248
Godina : 46
Datum upisa : 24.03.2008

https://winner.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece? Empty Re: STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece?

Počalji od andjelce Sre Apr 09, 2008 10:27 pm

Krle,skroz ces da nam se iskvaris...A na ovu temu znate ono...dzabe i da je inzenjer ako mu je mali...hahahaaa
andjelce
andjelce
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 1104
Godina : 56
Lokacija : PO
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece? Empty Re: STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece?

Počalji od Admin Sre Apr 09, 2008 11:03 pm

andjelce ::Krle,skroz ces da nam se iskvaris...A na ovu temu znate ono...dzabe i da je inzenjer ako mu je mali...hahahaaa

Auuu...ne smem vise nista da komentarisem kako se ne bi naopako protumacilo...ma ima li ko od momaka na ovom forumu da se bori protiv ovih zena...UPOMOC!
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 248
Godina : 46
Datum upisa : 24.03.2008

https://winner.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece? Empty Re: STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece?

Počalji od golubica Sre Apr 09, 2008 11:59 pm

ma kakav inzinjer??
magistar...ako je mali,mali je
a sto je malo,dabogda otpalooo

golubica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 976
Lokacija : izgubljena
Datum upisa : 26.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece? Empty Re: STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece?

Počalji od HummerH5 Pet Apr 25, 2008 7:00 am

He,he..Ja ne znam sta zene generalno najvise vole..Znam samo za neke..Mada mislim da im je bitno sve,da bi dozivljaj bio kompletan.. Laughing
HummerH5
HummerH5
Sve prisutniji
Sve prisutniji

Broj poruka : 214
Godina : 43
Datum upisa : 25.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece? Empty Re: STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece?

Počalji od Larry Pon Apr 28, 2008 1:13 am

golubica ::ma kakav inzinjer??
magistar...ako je mali,mali je
a sto je malo,dabogda otpalooo

E ima Nas raznih, ha golubice?
Veću odvalu još nisam čuo ili bolje rečeno gluplju, pri tom mislim na tvoj komentar ovde!
De baci i meni malo toga na čemu si pa da i ja malo "osetim" pošto ti izgleda ne osećaš ništa STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece? 840966
Ajmo malo biti realni....bez ljutnje..

Stvar je u tome koliko i šta muškarac može da pruži ženi i koliko ona to zaista želi, ništa više, i naravno, ljubav!Nije baš sve u sex-u.
Larry
Larry
Sve prisutniji
Sve prisutniji

Broj poruka : 205
Godina : 46
Datum upisa : 16.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece? Empty Re: STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece?

Počalji od bubamara Sub Maj 03, 2008 11:45 am

STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece? 773260
Pozdravljam to za ljubav....ali sex je zenama bitan koliko i muskarcima samo to ne bi priznale ovako javno da ih koljes!!!!
Znaci jako je bitno SVE....
A to nema veze sto je u erekciji 10 cm ... pise u casopisima kao uteha takvima...isto kao sto u zenskim casopisima pisu kako je muskarcima izgled zene apsolutno nebitan.... STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece? 795223 ruzne uteha!!!!!
bubamara
bubamara
Admin

Broj poruka : 735
Godina : 50
Lokacija : tu i tamo
Datum upisa : 30.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece? Empty Re: STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece?

Počalji od Larry Pon Maj 05, 2008 3:01 pm

Naravno da je bitno sve,od pristupa, predigre,sex-a(počeo i ja pisati SEX:) ) i još mnogo stvari.STRAST mora da postoji inače to onda nije sex, nego...ne znam ni sam kako bi to okarakterisao/nazvao.Slažem se sa mišljenjem i ono što sam gore napisao je više kritika dotičnog posta i osobe koja ga je napisala,nego moje mišljenje o temi.Suvišno je pisati šta je sve bitno, jer ne bi stalo na celu stranu, po meni, jer ipak je svaka žena kao i muškarac individua i iz tog razloga svako ima različito mišljenje,što je normalno, osim nekih osnovnih stvari.Nažalost ima onih koji ne znaju ni te osnovne stvari, a kamoli nešto više,dok isto tako ima onih koji znaju mnogo više i uglavnom su te osobe zadovoljne svojim seksualnim životom, ili ako nisu, ubrzo nađu osobu koja to može da im ispuni,što je po meni isto tako sasvim normalno.
Larry
Larry
Sve prisutniji
Sve prisutniji

Broj poruka : 205
Godina : 46
Datum upisa : 16.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece? Empty Re: STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece?

Počalji od vlatko Uto Feb 24, 2009 3:09 pm

bitna je stimulacija-predigra,devojke je obozavaju kkao i tehniku,bitna je i velicina sta vredi ako je mnogo mali nemoz je zadovoljiti,mnogo vole kada ih mazis,ljubis po celom telu,kada joj govoris nezne reci,vole malo egzibicije i malo divljeg seksa,
vlatko
vlatko
Početnik
Početnik

Broj poruka : 37
Godina : 35
Datum upisa : 24.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece? Empty Re: STA DEVOJKE NAJVISE VOLE U SEKSU?Da li im je bitna velicina,tehnika,ili nesto trece?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu