WINNER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tko zna svaka mu čast tko nezna,barem je pokušao...pomoć mi trebaaaa....

2 posters

Ići dole

tko zna svaka mu čast tko nezna,barem je pokušao...pomoć mi trebaaaa.... Empty tko zna svaka mu čast tko nezna,barem je pokušao...pomoć mi trebaaaa....

Počalji od GodOfWar Uto Apr 01, 2008 11:20 pm

Ovako,ljudi moji,imam iPhone Clone,što znači,da nije oroginal iPhone neko kopija,CeCt P168 model..naime,sada mi trebaju internet postavke....sada,ja se Boga molim da netko ima isti uređaj ka i ja pa da mi možđe reči točno postavke za internet...eto,to je to,zahvaljivam se na trudu i ako imate pitanja u vezi uređaja samo pitatjte ili ako vi imate isti uređaj pišite...bit će mi drago.....


Poslednji izmenio GodOfWar dana Sre Apr 02, 2008 12:43 am, izmenjeno ukupno 1 puta
GodOfWar
GodOfWar
Sve prisutniji
Sve prisutniji

Broj poruka : 256
Godina : 40
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

tko zna svaka mu čast tko nezna,barem je pokušao...pomoć mi trebaaaa.... Empty Re: tko zna svaka mu čast tko nezna,barem je pokušao...pomoć mi trebaaaa....

Počalji od bubamara Sre Apr 02, 2008 12:25 am

Ma uopste ne znam zasto zalutah ovde....nemam pojma o cemu pricas Very Happy Embarassed
bubamara
bubamara
Admin

Broj poruka : 735
Godina : 50
Lokacija : tu i tamo
Datum upisa : 30.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

tko zna svaka mu čast tko nezna,barem je pokušao...pomoć mi trebaaaa.... Empty Re: tko zna svaka mu čast tko nezna,barem je pokušao...pomoć mi trebaaaa....

Počalji od GodOfWar Sre Apr 02, 2008 12:44 am

a bogami brajo,neznam ni ja zašto si zalitao u stvari u koje se nerazumiš,tj.da razumiš bolje,trpaš nos di mu nije misto....
GodOfWar
GodOfWar
Sve prisutniji
Sve prisutniji

Broj poruka : 256
Godina : 40
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

tko zna svaka mu čast tko nezna,barem je pokušao...pomoć mi trebaaaa.... Empty Re: tko zna svaka mu čast tko nezna,barem je pokušao...pomoć mi trebaaaa....

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu