WINNER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DA LI JE ISTINA???

5 posters

Ići dole

DA LI JE ISTINA??? Empty DA LI JE ISTINA???

Počalji od sorpro Sre Apr 30, 2008 6:21 pm

NE ZMURIMO
Ponedeljak, 28. April 2008 Vreme 20:32.

molim sve da izdvoje par minuta za citanje i komentarisanje ovog bloga

prica ide ovako.
oni su se zabavljali 3 godine.on je prevari,ona sazna i ostavi ga.
prodje neko vreme od tada i on se pojavljuje na pragu njenog stana,u pola noci,mrtvav pijan i krene da je vredja,da joj psuje i udari je,ona uspeva nekako da ga izbaci iz stana.ujutru dodje na fakultet i drugovi primete masnice,nateraju je da im kaze sta se desilo.ona im isprica i oni krecu kod njega i nastaje fizicki obracun .momka sa pocetka price nagrade dobrim batinama..
posle nedelju dana ista prica. u pola noci joj upadaju u stan 3 momka i siluju je.
kazu,vracaju batine,
celu noc su se izivljavali na njoj..niko nista nije video.niko nista nije cuo.ujutru devojku nalaze onesvescenu,golu,sa masnicama po celom telu..ostavili je ispred zgrade da joj se svi smeju,da svi vide njenu nesrecu..na ogledalu ispisana poruka sledece sadrzine>pamti pa vrati<.
jutros je imala abortus..a suta je salju na psihijatriju
ovo je istinita pricam i da je nisam cula iz meni bliskog izvora nikada ne bi poverovala.

dobro,dali smo mi normalni? stra je sa ovim svetom?
koliko treba da budes jebeno musko i jebemo los covek da bi poslao nekog da ti siluju bivsu?da bi bilo kog silovali? a znate sta ce biti sa njim? nista. cale mu neki kurac u policiji..dabogda mu odsekli da ista jaja i njemu i tim momcima.,dabogda im neko sutra isto uradio.
BORIMO SE PROTIV NASILJA
NE ZMURIMO
sorpro
sorpro
Urednik

Broj poruka : 140
Lokacija : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

DA LI JE ISTINA??? Empty Re: DA LI JE ISTINA???

Počalji od sorpro Sre Apr 30, 2008 6:25 pm

ovaj tekst sam nasao na nekom drugom sajtu. nije bitno koji, ako nekog interesuje, javicu mu na pv.
ali ako je istina, ako se ovo zaista dogodilo a krije se i zataskava, onda nam je odzvonilo. postajemo polako a sigurno urbani zapad i preuzimamo njegove "cari i drazi" .
procitajte, dobro razmislite i zapitajte se gdje zivimo i koliko nam je zivot siguran. ovo je uzasno. nema kazne kojom bi se ti zlocinci mogli adekvatno kazniti. a o djevojci i unistenom zivotu njonom da i ne pricam. oprez ljudi, zivimo u vucijem vremenu. OPREZ!!!
sorpro
sorpro
Urednik

Broj poruka : 140
Lokacija : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

DA LI JE ISTINA??? Empty Re: DA LI JE ISTINA???

Počalji od andjelce Sre Apr 30, 2008 6:33 pm

Pa treba li da nas cudi ova prica?Sta je s onom zenom koju je otac drzao u podrumu i pravio joj decu...ma uzas...nazalost cula sam slicne price pa mi je tesko da poverujem,onda sretnes neke ljude pa ti pomognu da verujes u to da si imao srece u izboru s kim ces biti i ziveti...
andjelce
andjelce
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 1104
Godina : 56
Lokacija : PO
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

DA LI JE ISTINA??? Empty Re: DA LI JE ISTINA???

Počalji od bubamara Sre Apr 30, 2008 7:11 pm

Profo morala bih da ti cenzurisem komentar ispod texta ali posto se potpuno slazem sa tobom samo cu ga kopirati.....

dobro,dali smo mi normalni? stra je sa ovim svetom?
koliko treba da budes jebeno musko i jebemo los covek da bi poslao nekog da ti siluju bivsu?da bi bilo kog silovali? a znate sta ce biti sa njim? nista. cale mu neki kurac u policiji..dabogda mu odsekli da ista jaja i njemu i tim momcima.,dabogda im neko sutra isto uradio.
BORIMO SE PROTIV NASILJA
NE ZMURIMO
bubamara
bubamara
Admin

Broj poruka : 735
Godina : 50
Lokacija : tu i tamo
Datum upisa : 30.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

DA LI JE ISTINA??? Empty Re: DA LI JE ISTINA???

Počalji od tasha Sre Apr 30, 2008 11:53 pm

...prica je jeziva...i slicne se price desavaju skoro svaki dan i kod nas i u svetu...ne znam koju bih dijagnozu dala ljudima koji su u stanju da urade takva zverstva ali na nasu zalost mi zivimo u drzavi u kojoj je kazna za silovanje max 5 godina...pa i da je 50 god. da li moze biti dovoljna satisfakcija za bol i traumu koju ce ona nositi do kraja zivota?! Ja mislim da ne moze...
tasha
tasha
Mega urednik

Broj poruka : 991
Godina : 47
Datum upisa : 28.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

DA LI JE ISTINA??? Empty Re: DA LI JE ISTINA???

Počalji od Larry Čet Maj 01, 2008 2:21 am

Naravno da ne može, te ''rane" se teško leče,ali treba biti jak i moje mišljenje o ovom slučaju je isto kao i kod lika koji držao ćerku u podrumu 24 godine, kao i pedofilija...da ne pišem sada i ovde!!!
Larry
Larry
Sve prisutniji
Sve prisutniji

Broj poruka : 205
Godina : 46
Datum upisa : 16.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

DA LI JE ISTINA??? Empty Re: DA LI JE ISTINA???

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu