WINNER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beba dobila dozvolu za oružje

3 posters

Ići dole

Beba dobila dozvolu za oružje Empty Beba dobila dozvolu za oružje

Počalji od djavolica Sre Apr 23, 2008 1:57 pm

Amerikanac Buba Ludvig ima samo jedanaest meseci, tek je počeo da govori i hoda, ali već ima dozvolu za oružje, i to za sačmaricu. Malom Amerikancu dve nedelje posle rođenja „Beretu” je poklonio deda, a dozvolu za nošenje oružja izdala mu je američka savezna država Ilinois, u aprilu. Bubin otac Hauard Ludvig prijavio je svog sina za dozvolu, ali kaže da nije očekivao da će je dobiti. „Popunio sam formular i naveo da je visok 60 cm, težak devet kilograma i priložio njegovu fotografiju”, rekao 30-godišnji Ludvig, koji je kolumnista za Dejli sauthtaun, list iz predgrađa Čikaga. On je rekao da je njegov sin i „potpisao” dokument jer mu je on u ruku stavio olovku i dao da nešto nažvrlja na papiru. „Očekivao sam da ću dobiti pismo u kojem mi kažu da sam idiot. Ali, bio sam šokiran kad sam primio dozvolu za oružje sa imenom svog jedanaestomesečnog sina”, kaže Hauard Ludvig.

U državi Ilinois svi vlasnici oružja moraju imati dozvolu, ali nema zakonskog starosnog ograničenja za podnosioca zahteva. Mlađi od 21 godinu moraju imati samo pisanu dozvolu roditelja ili staratelja, piše na internet stranici Državne policije Ilinoisa. Samarica je za sada pod ključem u kući Ludvigovih, gde će i ostati sve dok Buba ne postane tinejdžer. Tada će ga, kako kažu Ludvigovi, deda voditi u lov, prenose agencije.
djavolica
djavolica
Mega urednik

Broj poruka : 3923
Datum upisa : 25.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Beba dobila dozvolu za oružje Empty Re: Beba dobila dozvolu za oružje

Počalji od bubamara Sre Apr 23, 2008 3:57 pm

Beba dobila dozvolu za oružje 907965
bubamara
bubamara
Admin

Broj poruka : 735
Godina : 50
Lokacija : tu i tamo
Datum upisa : 30.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Beba dobila dozvolu za oružje Empty Re: Beba dobila dozvolu za oružje

Počalji od tasha Sre Apr 23, 2008 5:34 pm

...e svasta... ne kazem da kod nas nema svega i svacega, ali oni bas preteruju sa "demokratijom"!!!
tasha
tasha
Mega urednik

Broj poruka : 991
Godina : 47
Datum upisa : 28.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Beba dobila dozvolu za oružje Empty Re: Beba dobila dozvolu za oružje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu