WINNER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SMS poslan na sve adrese

Ići dole

SMS poslan na sve adrese Empty SMS poslan na sve adrese

Počalji od GodOfWar Sre Apr 16, 2008 2:30 am

Upravo sam istipkala sms, khm, skakljivog sadrzaja i ni sama ne znam kako stisnula posalji svima ...
Sto sad?
Za moju sestru, Tiju i par osoba znam da ce kuzit i da ce se smijat...
A sto s mojim ocem?
Mojim direktorom?
5 umemoriranih kolega?
Razrednicom moga Juniora?
S Juniorovim instruktorom matematike?
S dva dilera igrica i programa?
etc, etc...
Kolika je mogucnost da nece skuzit da sam to ja!?
Ili da ih nazovem i da im se ispricam
p.s. poruka je jako, ali JAKO ...
---
a, evo ajde...:
necu ti ga pusit...samo cu ti ga lickat...poolako, polako...dok ne poludis i molis me da ga uzmem u usta, do kraja, do grla, kao sto volis...
Nije strasno, jel'da?
---
Tata mozda nece ni skuzit...on zna samo za pompin...
Ali ostali...
A joooj, ne smijem ni pomislit! A disi zena ima kozice i sva je u kurcu...a joooj...
---
Sestra mi je poslala poruku...kaze da je ovo odmah fwd svome dragome...ali me pitala i sto sam uzela veceras...
---
Sms sam slala s moba. I ne moram se potpisati kad lijepo pise s kojega je broja slano. Tko ima mene umemorirano - pise mu ime.
A joj!
---
Jedan od kolega mi je napisao danas sam na Losinju, ali ako moze sutra - ok. :--))
Ajde, s njim je proslo ok.
Ovaj smajlic znaci da je skuzio da sam se zeznula, jel tako, necu mu valjda morat sutra pusit...
Ali direktor...a joj!
Da sutra ne odem na posao?
---
A sto da kazem...
Jucer sam od uzasa iskljucila zvuk na mobu.
Naravno da mi je mob i budilica. Naravno da ga jutros nisam cula. Naravno da sam na posao dosla u 9 umjesto u 7.30 ...
Vec me portir gledao cudno se smjeskajuci, ali to je mozda zbog one glupe Juniorove kape s visuljkom do pola ledja koju sam navukla jer drugu nisam mogla naci...a mozda umisljam...
Usla sam u svoj ured...kroz poluotvorena vrata vidim disu kako, naravno, vec sjedi za stolom i telefonira.
Skidam glupu kapu, izuvam cipeletine, navlacim cizmice spicoke, uzimam tacnu...gledam - jos telefonira...idem nam po kave.
Vracam se za 8 minuta. Vec mu je stranka u sobi. On lista ugovor, ni ne gleda me dok ulazim.
Stavljam mu mali kapucino, kratka kava+samo malo pjene i 1 dl orange juice na stol. Nudim stranku kavom, odlazim po jos jedan kapucino.
Vracam se. Nesto zustro raspravljaju desetak minuta, stranka izlazi, on ga otpraca do mojih vratiju, pruza mu ruku i mrtav-hladan kaze "...broj mobitela ostavite mojoj tajnici...ona voli slat poruke..." ...i vraca se u svoju sobu.
Stranka odlazi, a ja ulazim u disinu sobu. Trtljam nesto u stilu poruka, mob, sinoc, greska...On ne dize glavu, a ramena mu se tresu...
Digne glavu, pune mu oci suza od smijeha: "Najprije sam mislio da zicate slobodan dan, no bilo je predobro da bi bilo istinito...ajde, priznajte mi, tko je sve sinoc dobio poruku?"
---
Upravo mi je dostavljac donio kosaru s bananama...poklon od kolega...
Idem u penziju!
p.s. mislim da cu Junioru sama reci za razrednicu...mislim, necu mu prepricat sadrzaj poruke ali reci cu da je ...khm
---
Zove me sestra i valja se od smijeha...
Nazvao ju nas tata i pita kad me zadnji put cula i vidjela i je li sigurna da je samnom sve u redu...
Ona je tek sad skuzila sto sam ucinila!
---
Imali smo malu zdravicu u cast rodjendana jednog od kolege iz adresara...
Drugi je kolega, takodjer u adresaru, cool konstatirao da cu ja predati poklon i cestitati u ime sviju.
Sef nabave me dos'o pitat ako mi treba ona nova, mocnija baterija za mob, nek mu samo... posaljem poruku...
---
Evo, sad se spremio da ide...pozdravimo se...kaze on ugodan Vam vikend i...samo Vi pisite ako Vam dodje...
Sigurno ce svima ispricat!
---
Joj ne znam tko ce me sanjati, ali me netko neprestano zove sa skrivenog broja i pusta neke ljubavne pjesme i uzdise...
Ajme...
---
Mozda netko napravi kakvu pizdariju prek vikenda pa zaborave...
Joj, a tata...
A instruktor matematike...
A razrednica...
Cekam da se Junior vrati od prijatelja pa cu mu priopcit za rasku...
---
Junior dobro podnio pricu o krivo poslanoj poruci, kaze on pa sto, to se svakome moglo dogoditi. Zna samo da je poruka malko prosta nismo isli u detalje...a razrednica neudata i nikad decka imala cetrdesetogodisnjakinja, kaze on - past ce u nesvjest!!! Mos si mislit da zna sto sam joj pisala...
---
A direktor nije ni dosao na posao, on je od zene dobio ili kozice ili batine.
---
Samo da priopcim kako nam je to izgleda obiteljska karakteristika. Jucer je moja sestra BUDUCOJ svekrvi - umjesto meni - poslala poruku u kojoj opisuje palacinke sa sirom koje je KOD NJE pojela: "...k'o govno umotano u hostije..."
Mislim da se to NICIME ne da ispraviti.
p.s....a MENI se smijala
---
Sad sam isla setat psa, otkljucam vrata, a s vanjske strane, na kvaki objesena papirnata vrecica.
U vrecici fazan. S perjem. Mrtav.
Prvo sam mislila da je to neki tajni znak mafije, a onda sam se sjetila da je jedan od kolega sa spiska lovac i da ga nema dva dana...kaj da delam, da mu posaljem poruku da mu se zahvalim?
Kaj da delam s fazanom? Kako se to cisti????
Ja cu krepat!!!
Pes laje iz petnih zila...macka se popela na vrecicu i pokusava tu pticu izvuc van...Junior pise poruke prijateljima da mu staroj poklanjaju divljac nepoznati obozavatelji...
GodOfWar
GodOfWar
Sve prisutniji
Sve prisutniji

Broj poruka : 256
Godina : 40
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu