WINNER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bijesni polozaji (ili kako to izgleda kad se ljubavnici posvadjaju)

Ići dole

Bijesni polozaji (ili kako to izgleda kad se ljubavnici posvadjaju) Empty Bijesni polozaji (ili kako to izgleda kad se ljubavnici posvadjaju)

Počalji od GodOfWar Uto Apr 15, 2008 1:33 am

Oboje smo izgubili volju, vis-a-vis seksa, i kada smo poslije otisli u krevet, zauzeli smo bijesni polozaj broj cetiri. On oblikom pomalo nalikuje na slovo X, pri cemu nas dvoje svojim tijelima tvorimo nasuprotne krake. Doduse, ne izgleda bas posve kao slovo X jer bismo trebali biti spojeni u sredini. Onda bi nam se trebale dodirivati guze. Nijedan bijesni polozaj ne dopusta bilo kakvo doticanje dijelova tijela - to bi ga posve pokvarilo. Razni zvukovi i glasanja svakako su dopusteni, a u nekim polozajima gotovo obvezatni. Uzmimo za primjer polozaj broj dva, gdje jedna osoba lezi u standarnoj poluiks poziciji, (ledjima okrenutim partneru), a druga se ukrutila u poziciju koja nalikuje na slovo I; lezi na ledjima i sirom otvorenih ociju zuri u strop. Gubite bodove za umjetnicki dojam ako osoba u I poziciji cesto ne uzdise i frkce kako bi poluiksera natjerala da je pita: "Sta je?". Ni tu, kao ni u bilo kojem bijesnom polozaju, ne smije biti nikakva dodirivanja.

Naposljetku sam zaspao u svom polozaju. Dakako, za to mi je trebala citava vjecnost. U bijesnome polozaju uvijek vam treba citava vjecnost da zaspite jer se opirete snu. Zelite osteti budni za slucaj da druga osoba nesto kaze pa da je mozete ignorirati praveci se da spavate...


Izvor: Stvari oko kojih sam se natezao sa svojom curom (Mil Millington)
GodOfWar
GodOfWar
Sve prisutniji
Sve prisutniji

Broj poruka : 256
Godina : 40
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu