WINNER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kultura , stil, dobrota i emancipovano ponasanje devojaka...

5 posters

Ići dole

Kultura , stil, dobrota i emancipovano ponasanje devojaka... Empty Kultura , stil, dobrota i emancipovano ponasanje devojaka...

Počalji od djavolica Ned Apr 13, 2008 8:17 pm

U poslednje vreme sam primetila da zene mnogo vise psuju, i koriste vulgarno izrazavanje, od vecine muskaraca. Isto tako, kultura zena je na jako niskom stepenu. Kad se nekoj zeni obratite po "bontonu", ona ce vas gledati kao da ste pali s marsa...

Koliko ste kulturne drage dame, da li pazite na ponasanje, i kolika je vasa kultura izrazavanja?
djavolica
djavolica
Mega urednik

Broj poruka : 3923
Datum upisa : 25.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kultura , stil, dobrota i emancipovano ponasanje devojaka... Empty Re: Kultura , stil, dobrota i emancipovano ponasanje devojaka...

Počalji od tasha Ned Apr 13, 2008 10:34 pm

Trudim se da budem kulturna i da se uvek lepo i uctivo ponasam pogotovo prema starijima...naravno da mi se desi i da opsujem i da lupim ali uvek gledam gde i pred kim...
...uvek je bilo kulturnih i manje kulturnih zena ali ovo stanje sa danasnjom omladinom pocinje da zabrinjava...iskreno, retko naidjem na zensku osobu koja je u stanju da sroci prostoprosirenu recenicu bez ijedne psovke...katastrofa...
tasha
tasha
Mega urednik

Broj poruka : 991
Godina : 47
Datum upisa : 28.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kultura , stil, dobrota i emancipovano ponasanje devojaka... Empty Re: Kultura , stil, dobrota i emancipovano ponasanje devojaka...

Počalji od yaya Pon Apr 14, 2008 12:24 am

ajme onda bi se onesvijestila da mene cujes..hmm..moram se malo sredit Kultura , stil, dobrota i emancipovano ponasanje devojaka... 773260
yaya
yaya
Winner forum i ja smo jedno isto!
Winner forum i ja smo jedno isto!

Broj poruka : 1452
Godina : 58
Datum upisa : 29.03.2008

https://winner.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Kultura , stil, dobrota i emancipovano ponasanje devojaka... Empty Re: Kultura , stil, dobrota i emancipovano ponasanje devojaka...

Počalji od mima81 Uto Apr 15, 2008 11:08 pm

i meni se omakne poneka psovka,ali se trudim da ih ne izgovaram pred roditeljima kao i pred starijim svetom
mima81
mima81
Prolaznik
Prolaznik

Broj poruka : 126
Godina : 42
Datum upisa : 07.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kultura , stil, dobrota i emancipovano ponasanje devojaka... Empty Re: Kultura , stil, dobrota i emancipovano ponasanje devojaka...

Počalji od Adrijana Sre Apr 23, 2008 11:28 pm

ne..nisam...recimo moja psovka je ..ti vrapca
ili recimo..ti sto petnaest..ha ha..
..naravno moze se po samoj tematici ili tonu lako zakljuciti
dali Vas je htio uvrijediti ili naprosto tako prica
ja se drzim da je psovka sintagma koja nije prihvacena u
svim nacelima bontona te nije primjerena za razgovor..
boze moj..ima nas svakakvih...
Kultura , stil, dobrota i emancipovano ponasanje devojaka... 323685
Adrijana
Adrijana
Prolaznik
Prolaznik

Broj poruka : 115
Datum upisa : 17.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kultura , stil, dobrota i emancipovano ponasanje devojaka... Empty Re: Kultura , stil, dobrota i emancipovano ponasanje devojaka...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu