WINNER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubav je stanje opsadno, i nikad nije dosadno.....

3 posters

Ići dole

Ljubav je stanje opsadno, i nikad nije dosadno..... Empty Ljubav je stanje opsadno, i nikad nije dosadno.....

Počalji od djavolica Pon Apr 07, 2008 3:51 pm

Sta mislite, da li je pametno biti u vezi sa nekim ko nije preboleo bivseg/bivsu?! Ljubav je stanje opsadno, i nikad nije dosadno..... 709306
djavolica
djavolica
Mega urednik

Broj poruka : 3923
Datum upisa : 25.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav je stanje opsadno, i nikad nije dosadno..... Empty Re: Ljubav je stanje opsadno, i nikad nije dosadno.....

Počalji od djavolica Pon Apr 07, 2008 3:54 pm

Prvo, biti u vezi sa nekim ko još uvek nije preboleo nekog, nikako nije pametno, pogotovo što taj neko može da glumi da je preboleo i onda ispašta ova druga osoba, što nije fer prema njoj.
Drugo, neke osobe pre a neke kasnije prebole bivšu ljubav, neke nikad, a neke i odmah, a najbolje je što se tiče toga, informisati se o toj osobi što pre i ako je to moguće,što zavisi i od te iste osobe,koliko je "pristupačna" npr.

One osobe koje zaista cene ljubav i njene segmente,neće je sigurno zloupotrebiti na drugoj osobi,a to se uostalom brzo i pokaže,mislim na one koje ne cene ljubav, dok naravno ne zavisi sve od takvih osoba, zavisi naravno i od onih drugih, kojima se ljubav može pružiti, ali ako ne znaju da je cene, neće ništa ni dobiti.
djavolica
djavolica
Mega urednik

Broj poruka : 3923
Datum upisa : 25.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav je stanje opsadno, i nikad nije dosadno..... Empty Re: Ljubav je stanje opsadno, i nikad nije dosadno.....

Počalji od tasha Pon Apr 07, 2008 3:57 pm

Ma nije, osim ako neko uziva da izigrava rame za plakanje...
cim nije preboleo bivsu znaci da nije spreman za novu vezu...
to bi bilo mucenje, barem meni!!!
tasha
tasha
Mega urednik

Broj poruka : 991
Godina : 47
Datum upisa : 28.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav je stanje opsadno, i nikad nije dosadno..... Empty Re: Ljubav je stanje opsadno, i nikad nije dosadno.....

Počalji od yaya Uto Apr 08, 2008 3:28 pm

da ti govori "volim te" Very Happy
yaya
yaya
Winner forum i ja smo jedno isto!
Winner forum i ja smo jedno isto!

Broj poruka : 1452
Godina : 58
Datum upisa : 29.03.2008

https://winner.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav je stanje opsadno, i nikad nije dosadno..... Empty Re: Ljubav je stanje opsadno, i nikad nije dosadno.....

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu