WINNER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta biste rekli osobi iznad da se produdite pored nje?

+10
sorpro
HummerH5
anastasia79
andjelce
yaya
golubica
malena
bubamara
papula
djavolica
14 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Šta biste rekli osobi iznad da se produdite pored nje? - Page 2 Empty Re: Šta biste rekli osobi iznad da se produdite pored nje?

Počalji od Larry Sre Apr 30, 2008 1:38 am

Khh...khh..šta je ovo,mistična Adrijana? Smile
Ti sa foruma pravo u moj krevet:) haha..
Ajde dok skuvam kafu ti smisli kada si već tu, ono što si gore pisala u vezi "Šta to Vi žene sve umete" i rekla mi još bolje da ne znam.
Eto mi prilike da saznam odgovor,ako si fer Wink Nećeš me valjda držati u neizvesnosti pored ovako jedinstvene prilike? Very Happy

LOL


Poslednji izmenio Larry dana Sre Apr 30, 2008 1:42 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : gramatic :=))
Larry
Larry
Sve prisutniji
Sve prisutniji

Broj poruka : 205
Godina : 46
Datum upisa : 16.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta biste rekli osobi iznad da se produdite pored nje? - Page 2 Empty Re: Šta biste rekli osobi iznad da se produdite pored nje?

Počalji od djavolica Sre Apr 30, 2008 1:52 am

Au,nemoj da mi drzis predavanje od ranog jutra,nego stavi kafu!!!!
djavolica
djavolica
Mega urednik

Broj poruka : 3923
Datum upisa : 25.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta biste rekli osobi iznad da se produdite pored nje? - Page 2 Empty Re: Šta biste rekli osobi iznad da se produdite pored nje?

Počalji od Larry Sre Apr 30, 2008 2:08 am

Gle i đavolica doletela ili ja još uvek sanjam Wink
Ajde prvo da zapalimo po jednu, pa ću ja skuvati kafu i da se malo ispričamo,jer ovakve prilike se ne propuštaju Wink
Larry
Larry
Sve prisutniji
Sve prisutniji

Broj poruka : 205
Godina : 46
Datum upisa : 16.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta biste rekli osobi iznad da se produdite pored nje? - Page 2 Empty Re: Šta biste rekli osobi iznad da se produdite pored nje?

Počalji od djavolica Sre Apr 30, 2008 2:11 am

oh larry pa ti si bas pravoŠta biste rekli osobi iznad da se produdite pored nje? - Page 2 Htxmj5

znas sta treba!!!!
djavolica
djavolica
Mega urednik

Broj poruka : 3923
Datum upisa : 25.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta biste rekli osobi iznad da se produdite pored nje? - Page 2 Empty Re: Šta biste rekli osobi iznad da se produdite pored nje?

Počalji od Adrijana Sre Apr 30, 2008 9:29 am

Larry ::Khh...khh..šta je ovo,mistična Adrijana? Smile
Ti sa foruma pravo u moj krevet:) haha..
Ajde dok skuvam kafu ti smisli kada si već tu, ono što si gore pisala u vezi "Šta to Vi žene sve umete" i rekla mi još bolje da ne znam.
Eto mi prilike da saznam odgovor,ako si fer Wink Nećeš me valjda držati u neizvesnosti pored ovako jedinstvene prilike? Very Happy

LOL

prvo..ne ulazim u krevet samo tako..ha ha ha
drugo ne pijem kavu...ha ha
trece uvijek sam fer..to dobro upamti..
a sto se umijeca tice..i same tvoje neizvjesnosti...
ne brini...sve u svoje vrijeme..
ali cu samo ovo napisati po pitanju same mistike..
mnogi da su na mom mjestu..
sigurno nebi ovdje pisali..
vec bi lebdili i skakutali tko zna gdje...
vidis u tome je poenta Adrijane..
to je njena mistika da je obicna cura..
da ce popricat sa velikima i onim malima..
ima respekt prema svakom covjeku
a vjeruj mi..mnogi mi i zavide sto sam takva
ali ja sam Adrijana..
obicna Adrijana..

pozz...Adry...
Adrijana
Adrijana
Prolaznik
Prolaznik

Broj poruka : 115
Datum upisa : 17.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta biste rekli osobi iznad da se produdite pored nje? - Page 2 Empty Re: Šta biste rekli osobi iznad da se produdite pored nje?

Počalji od bubamara Sre Apr 30, 2008 12:41 pm

Dobro jutro!!! Koja ce prva Šta biste rekli osobi iznad da se produdite pored nje? - Page 2 844405 ? Kaficu ne pijes? Moze pomorandza cedjena ili nesto drugo?
bubamara
bubamara
Admin

Broj poruka : 735
Godina : 50
Lokacija : tu i tamo
Datum upisa : 30.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta biste rekli osobi iznad da se produdite pored nje? - Page 2 Empty Re: Šta biste rekli osobi iznad da se produdite pored nje?

Počalji od djavolica Sre Apr 30, 2008 12:58 pm

Bubamaro,ajde dok se ti istusiras ja stavljam kaficu a da zaprdacimo po cigaricu,pa da kafenisemo i mali kezecimo Šta biste rekli osobi iznad da se produdite pored nje? - Page 2 840966
djavolica
djavolica
Mega urednik

Broj poruka : 3923
Datum upisa : 25.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta biste rekli osobi iznad da se produdite pored nje? - Page 2 Empty Re: Šta biste rekli osobi iznad da se produdite pored nje?

Počalji od sorpro Ned Maj 04, 2008 4:28 am

zar pored tebe, hehehehehehhe. salim se, idi donesi hljeb i kupi kiselu, pazi kiselu a ne masnu pavlaku.
sorpro
sorpro
Urednik

Broj poruka : 140
Lokacija : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta biste rekli osobi iznad da se produdite pored nje? - Page 2 Empty Re: Šta biste rekli osobi iznad da se produdite pored nje?

Počalji od djavolica Ned Maj 04, 2008 4:36 am

Molim te ne zanovetaj mi od ranog jutra,sta ti treba idi i kupuj,ja cu malo da se izlezavam,a prvo mi skuvaj kaficu.....
djavolica
djavolica
Mega urednik

Broj poruka : 3923
Datum upisa : 25.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta biste rekli osobi iznad da se produdite pored nje? - Page 2 Empty Re: Šta biste rekli osobi iznad da se produdite pored nje?

Počalji od sorpro Ned Maj 04, 2008 12:24 pm

hehehehe. dobri stari djavl. rado, my darling ali nema kafe, sve se popilo, ti i tvoje chatuse, po vas cijeli boziji dan pijete kafu i smrcete burmut. idem ja do pekare da kupim neko pecivo, a ti se izlezavaj. hehehehheh. jutro djavle.
sorpro
sorpro
Urednik

Broj poruka : 140
Lokacija : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta biste rekli osobi iznad da se produdite pored nje? - Page 2 Empty Re: Šta biste rekli osobi iznad da se produdite pored nje?

Počalji od djavolica Ned Maj 04, 2008 1:33 pm

Ma sve ja kao potrosila,neces vala ni pecivo pojesti ako ne doneseses kafu,i serviras mi u krevetu,naravno sa lokumom od oraha....o pa zar uvek kada se propudim pored tebe ja se u startu iznerviram i kako da se izlezavam!!!Vazno ti pecivo i tvoje dupence da naranis.......
djavolica
djavolica
Mega urednik

Broj poruka : 3923
Datum upisa : 25.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta biste rekli osobi iznad da se produdite pored nje? - Page 2 Empty Re: Šta biste rekli osobi iznad da se produdite pored nje?

Počalji od andjelce Ned Maj 04, 2008 10:15 pm

Šta biste rekli osobi iznad da se produdite pored nje? - Page 2 001510
andjelce
andjelce
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 1104
Godina : 56
Lokacija : PO
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta biste rekli osobi iznad da se produdite pored nje? - Page 2 Empty Re: Šta biste rekli osobi iznad da se produdite pored nje?

Počalji od Larry Pon Maj 05, 2008 4:00 pm

Good morning Angel, nice to see you Cool
Do you mind if i smoke in bed, sorry but just this one cigarete,afterwards i can do for you everything what you wish Smile
Larry
Larry
Sve prisutniji
Sve prisutniji

Broj poruka : 205
Godina : 46
Datum upisa : 16.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta biste rekli osobi iznad da se produdite pored nje? - Page 2 Empty Re: Šta biste rekli osobi iznad da se produdite pored nje?

Počalji od andjelce Uto Maj 06, 2008 3:00 am

Dobro jutro... a sad prevedi na srpski jer pola razumem a pola...dok ja skuvam kafu...
andjelce
andjelce
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 1104
Godina : 56
Lokacija : PO
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta biste rekli osobi iznad da se produdite pored nje? - Page 2 Empty Re: Šta biste rekli osobi iznad da se produdite pored nje?

Počalji od Larry Uto Maj 06, 2008 3:09 am

Smile

Dobro jutro Anđele, drago mi je što te vidim Smile
Da li ti smeta ako pušim u krevetu,izvini ali samo ovu jednu cigaretu,posle mogu da učinim za tebe sve što želiš Smile



E sada možeš skuvati jednu domaću jaku kafu, obavezno bez šećera Smile
Ne, ne...to je moj "posao", izvinjavam se Smile
Larry
Larry
Sve prisutniji
Sve prisutniji

Broj poruka : 205
Godina : 46
Datum upisa : 16.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta biste rekli osobi iznad da se produdite pored nje? - Page 2 Empty Re: Šta biste rekli osobi iznad da se produdite pored nje?

Počalji od andjelce Uto Maj 06, 2008 3:11 am

uh kakvo budjenje...
andjelce
andjelce
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 1104
Godina : 56
Lokacija : PO
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta biste rekli osobi iznad da se produdite pored nje? - Page 2 Empty Re: Šta biste rekli osobi iznad da se produdite pored nje?

Počalji od Larry Uto Maj 06, 2008 3:21 am

Grrrrrr
Ok
Dobro jutro anđelče, da li si lepo spavala, nadam se da jesi i da si sanjala nešto lepo.Evo dok pristavim kafu reci mi molim te hoćeš li da ti spremim doručak i serviram u krevetu ili će mo kasnije da doručkujemo u trpezariji?Smile
Ajde odluči se molim te dok ne stigne kafa Smile
Larry
Larry
Sve prisutniji
Sve prisutniji

Broj poruka : 205
Godina : 46
Datum upisa : 16.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta biste rekli osobi iznad da se produdite pored nje? - Page 2 Empty Re: Šta biste rekli osobi iznad da se produdite pored nje?

Počalji od Padobranac Ned Maj 30, 2010 3:45 pm

Ništa......pošto nemam apsolutno nikakvih sklonosti prema muškarcima,čisto sumnjam da bi se dotični i ja našli u istom krevetu....

Padobranac
Početnik
Početnik

Broj poruka : 11
Datum upisa : 30.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta biste rekli osobi iznad da se produdite pored nje? - Page 2 Empty Re: Šta biste rekli osobi iznad da se produdite pored nje?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu