WINNER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sta mislite o trendu legalizacije homoseksualnih brakova?

+9
HummerH5
Adrijana
papula
koksa123
yaya
golubica
bubamara
tasha
djavolica
13 posters

Ići dole

Sta mislite o trendu legalizacije homoseksualnih brakova? Empty Sta mislite o trendu legalizacije homoseksualnih brakova?

Počalji od djavolica Pon Apr 07, 2008 4:06 pm

Da cujemo sta Vi mislite o tome.........................
djavolica
djavolica
Mega urednik

Broj poruka : 3923
Datum upisa : 25.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o trendu legalizacije homoseksualnih brakova? Empty Re: Sta mislite o trendu legalizacije homoseksualnih brakova?

Počalji od tasha Pon Apr 07, 2008 5:17 pm

nemam nista protiv toga ko ce sta i sa kim da radi u spavacoj sobi...ali javno prikazivanje, vencavanje i usvajanje dece od strane homoseksulaca me zgrazava... ne mogu da gledam na to kao nesto sto je normalo... nikako...
tasha
tasha
Mega urednik

Broj poruka : 991
Godina : 47
Datum upisa : 28.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o trendu legalizacije homoseksualnih brakova? Empty Re: Sta mislite o trendu legalizacije homoseksualnih brakova?

Počalji od bubamara Pon Apr 07, 2008 6:46 pm

Svi smo mi pomalo nastrani za sebe....ne podrzavam reklamiranje homoseksualizma ni na koji nacin.....ne daj boze usvajanje dece.....
Balkan u meni vristi protiv toga....
bubamara
bubamara
Admin

Broj poruka : 735
Godina : 50
Lokacija : tu i tamo
Datum upisa : 30.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o trendu legalizacije homoseksualnih brakova? Empty Re: Sta mislite o trendu legalizacije homoseksualnih brakova?

Počalji od golubica Pon Apr 07, 2008 6:52 pm

tacno je let-let,jesmo pomalo nastrani,ali zamisli,djeca sjede u skoli,i upoznaju se,
i jedno kaze,imam mamu i tatu,nedo bog,
mama se zove Mishell (npr)
tata se zove Sofija
affraid Sta mislite o trendu legalizacije homoseksualnih brakova? 840966

golubica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma

Broj poruka : 976
Lokacija : izgubljena
Datum upisa : 26.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o trendu legalizacije homoseksualnih brakova? Empty Re: Sta mislite o trendu legalizacije homoseksualnih brakova?

Počalji od yaya Uto Apr 08, 2008 3:28 pm

ma nek se vjencavaju barem nece mijenjat toliko partnere al djecu im ne bi dala da odgajaju
yaya
yaya
Winner forum i ja smo jedno isto!
Winner forum i ja smo jedno isto!

Broj poruka : 1452
Godina : 58
Datum upisa : 29.03.2008

https://winner.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o trendu legalizacije homoseksualnih brakova? Empty Re: Sta mislite o trendu legalizacije homoseksualnih brakova?

Počalji od koksa123 Sub Apr 12, 2008 2:26 am

Stvorene su zene i muskarci da se ukrstaju medjusobno...to je jedini pravac koji je bog odredio...a ostala sranja neprihvatam...Sto bi iole normalan muskarac uzeo drugog muskarca pored npr. novosadjanki?!?!?!?
koksa123
koksa123
Mega urednik

Broj poruka : 282
Godina : 32
Datum upisa : 26.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o trendu legalizacije homoseksualnih brakova? Empty Re: Sta mislite o trendu legalizacije homoseksualnih brakova?

Počalji od papula Pon Apr 14, 2008 2:08 pm

Čitajući vaše komentare, nebih ništa mogao dodati(neka ih legalizuje ko ih voli)
papula
papula
Urednik

Broj poruka : 1270
Lokacija : Negde u Sbiji
Datum upisa : 28.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o trendu legalizacije homoseksualnih brakova? Empty Re: Sta mislite o trendu legalizacije homoseksualnih brakova?

Počalji od Adrijana Ned Apr 20, 2008 1:27 pm

izuzetno sam liberalnog smjera..
svatko odlucuje sam..
isto tako i isto spolno zasnivanje brakova...
neka se vole ako im to pricinjava srecu i veselje..
NEKA VAM JE SA SRECOM...
Very Happy
Adrijana
Adrijana
Prolaznik
Prolaznik

Broj poruka : 115
Datum upisa : 17.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o trendu legalizacije homoseksualnih brakova? Empty Re: Sta mislite o trendu legalizacije homoseksualnih brakova?

Počalji od HummerH5 Uto Apr 29, 2008 1:38 am

Apsolutno sam protiv.Spisak zahteva gej-populacije je poprilicno dugacak i veoma zivopisan,tako da,ako bi im se pocelo to sve ispunjavati... Sta mislite o trendu legalizacije homoseksualnih brakova? 323934 Iskreno mislim da mnogo preteruju.Protiv sam i gej-parada,i bilo kakvog promovisanja homoseksualizma.A o eventualnom dozvoljavanju gej-parovima da usvajaju decu,mislim da je suvisno i pomisljati na to.Takvim zahtevima oni direktno i svesno vredjaju zdrav razum.Ne znam kako bi se to drugacije moglo opisati.Da me ne bi neko pogresno protumacio,reci cu i to da ne mrzim gej osobe,i ne mislim da ih treba prebijati ili diskriminisati u pogledu zaposljavanja i sl.Ali ovo ostalo,nista im ne bih dozvolio. Neka u svojim domovima rade sta god vole,njihova stvar. Sta mislite o trendu legalizacije homoseksualnih brakova? 989755
HummerH5
HummerH5
Sve prisutniji
Sve prisutniji

Broj poruka : 214
Godina : 43
Datum upisa : 25.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o trendu legalizacije homoseksualnih brakova? Empty Re: Sta mislite o trendu legalizacije homoseksualnih brakova?

Počalji od moonlike Uto Apr 29, 2008 10:35 am

mislim da je homo bolest.
moonlike
moonlike
Početnik
Početnik

Broj poruka : 29
Datum upisa : 31.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o trendu legalizacije homoseksualnih brakova? Empty Re: Sta mislite o trendu legalizacije homoseksualnih brakova?

Počalji od sorpro Ned Maj 04, 2008 4:35 am

za mene je to nezdravo i neprirodno odrastanje dijeteta. dakle ako u takvom braku postoje djeca, onda sam protiv. ako nema djece, vec je samo brak bez ikakvog vida potomstva, onda siroko im polje.
sorpro
sorpro
Urednik

Broj poruka : 140
Lokacija : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 27.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o trendu legalizacije homoseksualnih brakova? Empty Re: Sta mislite o trendu legalizacije homoseksualnih brakova?

Počalji od vlatko Uto Feb 24, 2009 2:44 pm

za mene je to bolest,ako zele da see vencavaju neka ih nek se drze jedni za druge samo da ne ugrozavaju nas normalnog opredeljenja
vlatko
vlatko
Početnik
Početnik

Broj poruka : 37
Godina : 35
Datum upisa : 24.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o trendu legalizacije homoseksualnih brakova? Empty Re: Sta mislite o trendu legalizacije homoseksualnih brakova?

Počalji od Padobranac Ned Maj 30, 2010 3:24 pm

Ja sam lično protiv homoseksualnih brakova...... Sta mislite o trendu legalizacije homoseksualnih brakova? 553153

Padobranac
Početnik
Početnik

Broj poruka : 11
Datum upisa : 30.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o trendu legalizacije homoseksualnih brakova? Empty Re: Sta mislite o trendu legalizacije homoseksualnih brakova?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu